F380J686MSALZT
제조업체 부품 번호:
F380J686MSALZT
설명의 일부:
CAP TANT POLY 68UF 6.3V 0805
재고 상태:
57,731
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code :
S
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Size / Dimension :
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V