NOSY107M006R0100
제조업체 부품 번호:
NOSY107M006R0100
설명의 일부:
CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2917
Capacitance :
100 µF
Current - Leakage :
12 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 mOhms
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Manufacturer Size Code :
Y
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V