T521W476M020ATE040
제조업체 부품 번호:
T521W476M020ATE040
설명의 일부:
CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
재고 상태:
4,857
Capacitance :
47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Manufacturer Size Code :
W
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
20 V