CCA-30-300-50-R1
- 제조업체 부품 번호:
- CCA-30-300-50-R1
- 제조업체/브랜드:
- ElectronAix
- 설명의 일부:
- MICRO COAX CABLE IPEX CABLINE CA
- 재고 상태:
- 14
- 제조사 :
- ElectronAix
- 제품 카테고리 :
- 직사각형 케이블 어셈블리
- Cable Termination :
- Solder
- Color :
- Green
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Pin Assignment: 1:1, Round Binding, Impedance: 50Ohms
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 30
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.016" (0.40mm)