4TPE470MCL
제조업체 부품 번호:
4TPE470MCL
제조업체/브랜드:
Panasonic
설명의 일부:
CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
재고 상태:
39,635
제조사 :
Panasonic
제품 카테고리 :
탄탈룸 - 폴리머 커패시터
Capacitance :
470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
12mOhm @ 100kHz
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
D3L
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
4 V