T520B476M006ATE025
제조업체 부품 번호:
T520B476M006ATE025
설명의 일부:
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411
재고 상태:
19,646
Capacitance :
47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
25mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
B
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V