T520V337M004ATE012
제조업체 부품 번호:
T520V337M004ATE012
설명의 일부:
CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
재고 상태:
17,518
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
12mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
V
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
4 V