NOJE477M006RWJ
제조업체 부품 번호:
NOJE477M006RWJ
설명의 일부:
CAP NIOB OXI 470UF 20% 6.3V 2917
Capacitance :
470 µF
Current - Leakage :
56.4 µA
Dissipation Factor :
16%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
300 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.169" (4.30mm)
Manufacturer Size Code :
E
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Supplier Device Package :
2917 (7343 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V