NOJD337M002RWJ
제조업체 부품 번호:
NOJD337M002RWJ
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP NIOB OXI 330UF 20% 2.5V 2917
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
니오븀 산화물 커패시터
Capacitance :
330 µF
Current - Leakage :
16.5 µA
Dissipation Factor :
10%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
300 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Manufacturer Size Code :
D
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Supplier Device Package :
2917 (7343 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V