NOSE687M002R0060
제조업체 부품 번호:
NOSE687M002R0060
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP NIOB OXI 680UF 20% 2.5V 2917
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
니오븀 산화물 커패시터
Capacitance :
680 µF
Current - Leakage :
34 µA
Dissipation Factor :
12%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 mOhms
Features :
Low ESR
Height - Seated (Max) :
0.169" (4.30mm)
Manufacturer Size Code :
E
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Supplier Device Package :
2917 (7343 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V