T520V337M2R5ATE009
제조업체 부품 번호:
T520V337M2R5ATE009
설명의 일부:
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
재고 상태:
14,943
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
9mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
V
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V