NOJD337M004SWJ
제조업체 부품 번호:
NOJD337M004SWJ
설명의 일부:
CAP NIOB OXID 330UF 20% 4V 2917
Capacitance :
330 µF
Current - Leakage :
26.4 µA
Dissipation Factor :
8%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
300 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
4 V