NOJC226M010RWJ
제조업체 부품 번호:
NOJC226M010RWJ
설명의 일부:
CAP NIOB OXIDE 22UF 20% 10V 2312
Capacitance :
22 µF
Current - Leakage :
4.4 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Manufacturer Size Code :
C
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Size / Dimension :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
2312 (6032 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
10 V