NOSD107M008R0400
제조업체 부품 번호:
NOSD107M008R0400
설명의 일부:
OXICAP
Capacitance :
100 µF
Current - Leakage :
16 µA
Dissipation Factor :
16%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
400 mOhms
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Supplier Device Package :
2917 (7343 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
8 V