NOJY477M001RWJ
제조업체 부품 번호:
NOJY477M001RWJ
설명의 일부:
CAP NIOB OXI 470UF 20% 1.8V 2917
Capacitance :
470 µF
Current - Leakage :
17 µA
Dissipation Factor :
8%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
300 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Manufacturer Size Code :
Y
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Supplier Device Package :
2917 (7343 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
1.8 V