NOJD107K006RWJ
제조업체 부품 번호:
NOJD107K006RWJ
설명의 일부:
CAP NIOB OXI 100UF 10% 6.3V 2917
Capacitance :
100 µF
Current - Leakage :
12 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
400 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Supplier Device Package :
2917 (7343 Metric)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
6.3 V