NOJC686M002RWJ
제조업체 부품 번호:
NOJC686M002RWJ
설명의 일부:
CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 2312
Capacitance :
68 µF
Current - Leakage :
3.4 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Manufacturer Size Code :
C
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Size / Dimension :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
2312 (6032 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V