CB1.32D-2IPX-9.5IN
제조업체 부품 번호:
CB1.32D-2IPX-9.5IN
제조업체/브랜드:
Lighthorse Technologies Inc.
설명의 일부:
I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 9.5"
재고 상태:
200
제조사 :
Lighthorse Technologies Inc.
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable DS
Color :
Green
Connector Impedance :
Features :
Double Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.500" (241.30mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms