NOJP226M002RWJ
제조업체 부품 번호:
NOJP226M002RWJ
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP NIOB OXID 22UF 20% 2.5V 0805
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
니오븀 산화물 커패시터
Capacitance :
22 µF
Current - Leakage :
1.1 µA
Dissipation Factor :
10%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.8 Ohms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Manufacturer Size Code :
P
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Supplier Device Package :
0805 (2012 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V