NOJA106M006SWJV
제조업체 부품 번호:
NOJA106M006SWJV
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
니오븀 산화물 커패시터
Capacitance :
10 µF
Current - Leakage :
1.2 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2.2 Ohms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Manufacturer Size Code :
A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
1206 (3216 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V