NOSD477M002R0100
제조업체 부품 번호:
NOSD477M002R0100
설명의 일부:
CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917
재고 상태:
1,500
Capacitance :
470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 mOhms
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V