TCMIE685BT
제조업체 부품 번호:
TCMIE685BT
설명의 일부:
TANT 20% 25V 6.8UF B CASE STD
재고 상태:
재고 없음
Capacitance :
6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2.8Ohm
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
B
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V