NOJA475M010RWJ
제조업체 부품 번호:
NOJA475M010RWJ
설명의 일부:
CAP NIOB OXID 4.7UF 20% 10V 1206
재고 상태:
6,626
Capacitance :
4.7 µF
Current - Leakage :
1 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.1 Ohms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Manufacturer Size Code :
A
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
1206 (3216 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
10 V