M80-MC22068MA-0450L
제조업체 부품 번호:
M80-MC22068MA-0450L
제조업체/브랜드:
Harwin
설명의 일부:
CBL ASSY 2MM 20POS MALE TO WIRE
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Harwin
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
Crimp
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Screw Lock
Length :
1.48' (450.00mm)
Number of Positions :
20
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)