HLCD-50-40.00-TD-TH-2
- 제조업체 부품 번호:
- HLCD-50-40.00-TD-TH-2
- 설명의 일부:
- CBL ASS SELF-MATE 100POS 40" HDR
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Connector Type :
- Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic to Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic, Reversed
- Length :
- 3.33' (1.02m)
- Number of Positions :
- 100
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)