HLCD-40-12.00-TD-TH-2
- 제조업체 부품 번호:
- HLCD-40-12.00-TD-TH-2
- 제조업체/브랜드:
- Samtec, Inc.
- 설명의 일부:
- CBL ASSM SELF-MATE 80POS 12" HDR
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Samtec, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 직사각형 케이블 어셈블리
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Blue, Ribbon
- Connector Type :
- Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic to Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic, Reversed
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Number of Positions :
- 80
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)