SFSD-50-28C-G-11.81-S
제조업체 부품 번호:
SFSD-50-28C-G-11.81-S
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
Crimp
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
100
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)