TVM0G180M030R001
제조업체 부품 번호:
TVM0G180M030R001
제조업체/브랜드:
Thinking Electronics Industrial Co.
설명의 일부:
Varistor 0402 18V +/-20% Imax 1A
재고 상태:
10
제조사 :
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
3 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
1 A
Energy :
0.01J
Features :
Maximum AC Volts :
Maximum DC Volts :
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
75 V
Varistor Voltage (Min) :
46 V
Varistor Voltage (Typ) :
60.5 V