TVR10471KSW
제조업체 부품 번호:
TVR10471KSW
제조업체/브랜드:
Thinking Electronics Industrial Co.
설명의 일부:
Varistor 10mm 470V
재고 상태:
600
제조사 :
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
Current - Surge :
4 kA
Energy :
99J
Features :
Maximum AC Volts :
300 V
Maximum DC Volts :
385 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
Disc 10mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
517 V
Varistor Voltage (Min) :
423 V
Varistor Voltage (Typ) :
470 V