CCSMA26.5-MM-086-6
제조업체 부품 번호:
CCSMA26.5-MM-086-6
제조업체/브랜드:
Crystek Corporation
설명의 일부:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .086 6"
재고 상태:
7
제조사 :
Crystek Corporation
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Hand Formable .086
Color :
Silver
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
6.000" (152.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms