TVR14681KSY
제조업체 부품 번호:
TVR14681KSY
설명의 일부:
Varistor 14mm 680V
재고 상태:
100
Current - Surge :
4.5 kA
Energy :
130J
Features :
Maximum AC Volts :
420 V
Maximum DC Volts :
560 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Varistor Voltage (Max) :
748 V
Varistor Voltage (Min) :
612 V
Varistor Voltage (Typ) :
680 V