SDVL5650SD650PTHS302
제조업체 부품 번호:
SDVL5650SD650PTHS302
제조업체/브랜드:
Shenzhen Sunlord Electronics
설명의 일부:
VARISTOR 82V 2000A 2220
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Shenzhen Sunlord Electronics
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
Current - Surge :
3 kA
Energy :
10J
Features :
Maximum AC Volts :
50 V
Maximum DC Volts :
65 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
2220 (5750 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
91 V
Varistor Voltage (Min) :
73 V
Varistor Voltage (Typ) :
82 V