IDSD-20-D-23.50-S02
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-20-D-23.50-S02
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 1.96' (596.90mm)
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)