SDV2012A5R5C901NPTF
제조업체 부품 번호:
SDV2012A5R5C901NPTF
제조업체/브랜드:
Shenzhen Sunlord Electronics
설명의 일부:
VARISTOR 14V 60A 0805
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Shenzhen Sunlord Electronics
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
900 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
60 A
Energy :
0.2J
Features :
Maximum AC Volts :
4 V
Maximum DC Volts :
5.5 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
14 V
Varistor Voltage (Min) :
10 V
Varistor Voltage (Typ) :
12 V