SDVL4532SD650PTHS302
제조업체 부품 번호:
SDVL4532SD650PTHS302
설명의 일부:
VARISTOR 82V 1800A 1812
Current - Surge :
3 kA
Energy :
7.5J
Features :
Maximum AC Volts :
50 V
Maximum DC Volts :
65 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Max) :
91 V
Varistor Voltage (Min) :
73 V
Varistor Voltage (Typ) :
82 V