SDVL4532SD180PTHS202
제조업체 부품 번호:
SDVL4532SD180PTHS202
설명의 일부:
VARISTOR 25V 1200A 1812
Current - Surge :
2 kA
Energy :
1.3J
Features :
Maximum AC Volts :
12.7 V
Maximum DC Volts :
18 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Max) :
28 V
Varistor Voltage (Min) :
22 V
Varistor Voltage (Typ) :
25 V