SDVL4532SD300PTHS202
제조업체 부품 번호:
SDVL4532SD300PTHS202
설명의 일부:
VARISTOR 42V 1200A 1812
Current - Surge :
2 kA
Energy :
2J
Features :
Maximum AC Volts :
21.3 V
Maximum DC Volts :
30 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
1812 (4532 Metric)
Varistor Voltage (Max) :
46 V
Varistor Voltage (Min) :
37 V
Varistor Voltage (Typ) :
42 V