SDV1608A180C141NPTF
제조업체 부품 번호:
SDV1608A180C141NPTF
제조업체/브랜드:
Shenzhen Sunlord Electronics
설명의 일부:
VARISTOR 28V 20A 0603
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Shenzhen Sunlord Electronics
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
140 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
20 A
Energy :
0.05J
Features :
Maximum AC Volts :
12.7 V
Maximum DC Volts :
18 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
28 V
Varistor Voltage (Min) :
22 V
Varistor Voltage (Typ) :
25 V