SDV1608A220C361NPTF
제조업체 부품 번호:
SDV1608A220C361NPTF
제조업체/브랜드:
Shenzhen Sunlord Electronics
설명의 일부:
VARISTOR 34V 30A 0603
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Shenzhen Sunlord Electronics
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
360 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
Energy :
Features :
Maximum AC Volts :
Maximum DC Volts :
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)