SVMH3225KA171PT401
제조업체 부품 번호:
SVMH3225KA171PT401
제조업체/브랜드:
Shenzhen Sunlord Electronics
설명의 일부:
VARISTOR 297V 400A 1210
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Shenzhen Sunlord Electronics
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
Current - Surge :
400 A
Energy :
2J
Features :
Maximum AC Volts :
175 V
Maximum DC Volts :
225 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
297 V
Varistor Voltage (Min) :
243 V
Varistor Voltage (Typ) :
270 V