M3CWK-6006J
- 제조업체 부품 번호:
- M3CWK-6006J
- 제조업체/브랜드:
- 3M
- 설명의 일부:
- IDC CABLE - MKC60K/MC60G/MPL60K
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- 3M
- 제품 카테고리 :
- 직사각형 케이블 어셈블리
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key (Socket); Flange, Polarizing Key (Plug)
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Number of Positions :
- 60
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)