TCSD-22-D-06.40-01
제조업체 부품 번호:
TCSD-22-D-06.40-01
설명의 일부:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.533' (162.56mm, 6.40")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)