CC9001-4X-230
- 제조업체 부품 번호:
- CC9001-4X-230
- 제조업체/브랜드:
- Noren Thermal Solutions
- 설명의 일부:
- CABINET COOL TYP4X 70.5LX23.75"W
- 재고 상태:
- 5
- 제조사 :
- Noren Thermal Solutions
- 제품 카테고리 :
- 랙 열 관리
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 70.50" L x 23.75" W x 8.00" H (1790.7mm x 603.25mm x 203.2mm)
- Specifications :
- 6" Fan (8), 57000 BTU/hr, Stainless Steel, Type 4X
- Type :
- Air to Water Cabinet Cooler
- Voltage - Input :
- 230VAC