CC3061-115
제조업체 부품 번호:
CC3061-115
제조업체/브랜드:
Noren Thermal Solutions
설명의 일부:
CABINET COOLER TYPE 4 30LX8.75"W
재고 상태:
5
제조사 :
Noren Thermal Solutions
제품 카테고리 :
랙 열 관리
Product Status :
Active
Size / Dimension :
30.00" L x 8.75" W x 4.00" H (762.0mm x 222.3mm x 101.6mm)
Specifications :
6" Fan, 9300 BTU/hr, Type 4
Type :
Air to Water Cabinet Cooler
Voltage - Input :
115VAC