CC3061-230
- 제조업체 부품 번호:
- CC3061-230
- 제조업체/브랜드:
- Noren Thermal Solutions
- 설명의 일부:
- CABINET COOLER TYPE 4 30LX8.75"W
- 재고 상태:
- 5
- 제조사 :
- Noren Thermal Solutions
- 제품 카테고리 :
- 랙 열 관리
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 30.00" L x 8.75" W x 4.00" H (762.0mm x 222.3mm x 101.6mm)
- Specifications :
- 6" Fan, 9300 BTU/hr, Type 4
- Type :
- Air to Water Cabinet Cooler
- Voltage - Input :
- 230VAC