DFL75-2LPP-084N9D-A-300
제조업체 부품 번호:
DFL75-2LPP-084N9D-A-300
제조업체/브랜드:
Hirose
설명의 일부:
CBL ASSY D.FL75 PLUG 300MM
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hirose
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
D.FL75 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
D.FL75 Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
1.50mm OD Coaxial Cable
Color :
Green
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
12 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.811" (300.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Overall Impedance :
75 Ohms