FFMD-25-T-04.40-01-N
제조업체 부품 번호:
FFMD-25-T-04.40-01-N
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key
Length :
0.367' (111.76mm, 4.40")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)