IDSD-11-D-22.50-D08
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-11-D-22.50-D08
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 1.88' (571.50mm)
- Number of Positions :
- 22
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)