FFMD-25-D-09.50-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-25-D-09.50-01
- 설명의 일부:
- .050 CABLE PLUG
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 0.792' (241.30mm, 9.50")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)