FFSD-04-D-10.00-01-D05
- 제조업체 부품 번호:
- FFSD-04-D-10.00-01-D05
- Connector Type :
- Socket to Socket (3)
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)